Services

Filters
Total 19 results
Revision
Short description Доступ через URI. Зазвичай для використання API потрібен спеціальний ключ, за допомогою якого сервер дізнається про користувача. Повідомлення зазвичай мають формат XML або JSON.
Revision
Short description Цей сервіс дозволяє відображати об'єкти в мережі Інтернет і надає символи, що використовуються для відображення об'єктів.
Revision
Short description Веб-сервіс ArcGIS MapServer - це ГІС-ресурс (карту або зображення), який знаходиться на сайті ArcGIS Server.
Revision,Downloads
Short description Це відкрита специфікація Open GIS Consortium для надання метаданих про геопросторові дані, набори геопросторових даних, що публікуються на Геопорталі НІГД.
Downloads
Short description Файли з розширенням CSV (Значення, розділені комами) представляють текстові файли, що містять записи даних зі значеннями, розділеними комами.
Downloads
Short description Це відкритий стандартний формат, призначений для представлення простих географічних об’єктів, разом з їх атрибутами, на основі нотації об’єктів JavaScript. Типи геометрії, що підтримуються: точки (адреси та місцезнаходження), полілінії (вулиці, магістралі та межі), полігони (країни, зони, земельні ділянки) та колекції цих типів (мульті-).
Downloads
Short description Формат SHP представляє геопросторову інформацію у вигляді векторних даних, які можуть використовуватися у геоінформаційних системах (ГІС). Формат розроблений, як відкрита специфікація з метою полегшення взаємодії між програмами ESRI та іншими програмними продуктами.
Revision
Short description Це сервіс доступу до сховищ тайлів. TMS - простий протокол і орієнтований на отримання тайлів, а не повноцінних карт як WMS сервіс.
Revision
Short description Це сервіс доставки веб-карт у вигляді тайлів 256, подібно растровим тайлам, але передаються дані, а не зображення і стилізація відбувається за допомогою WebGL на клієнті. У порівнянні з тайловою растровою картою передача даних значно скорочується, оскільки векторні дані, як правило, значно менші, ніж відображена растрова карта.
Revision
Short description При використанні сервісу WFS будь-який додаток, що працює з веб-сервісами, може отримувати доступ до географічних об'єктів з карти або бази геоданих. Сервіс WFS повертає фактичні об'єкти з геометрією і атрибутами.
Revision
Short description Це відкрита специфікація Open GIS Consortium для трансляції географічно прив'язаних растрових зображень, що генеруються картографічним сервером на основі даних з довільних сховищ.
Revision
Short description Веб-ресурс - це будь-який з ресурсів, що створюються під час розробки веб-додатків, наприклад, веб-проекти, HTML-сторінки, JSP-файли, спеціальні бібліотеки тегів та архівні файли.