Сервіси

Фільтри
Всього 19 результатів
Категорія Перегляд
Короткий опис Доступ через URI. Зазвичай для використання API потрібен спеціальний ключ, за допомогою якого сервер дізнається про користувача. Повідомлення зазвичай мають формат XML або JSON.
Категорія Перегляд
Короткий опис Цей сервіс дозволяє відображати об'єкти в мережі Інтернет і надає символи, що використовуються для відображення об'єктів.
Категорія Перегляд
Короткий опис Веб-сервіс ArcGIS MapServer - це ГІС-ресурс (карту або зображення), який знаходиться на сайті ArcGIS Server.
Категорія Перегляд,Завантаження
Посилання на стандарт https://www.ogc.org/standards/cat
Короткий опис Це відкрита специфікація Open GIS Consortium для надання метаданих про геопросторові дані, набори геопросторових даних, що публікуються на Геопорталі НІГД.
Категорія Завантаження
Посилання на стандарт https://docs.fileformat.com/spreadsheet/csv/
Короткий опис Файли з розширенням CSV (Значення, розділені комами) представляють текстові файли, що містять записи даних зі значеннями, розділеними комами.
Категорія Завантаження
Посилання на стандарт https://docs.opengeospatial.org/is/14-055r2/14-055r2.html
Короткий опис Це відкритий стандартний формат, призначений для представлення простих географічних об’єктів, разом з їх атрибутами, на основі нотації об’єктів JavaScript. Типи геометрії, що підтримуються: точки (адреси та місцезнаходження), полілінії (вулиці, магістралі та межі), полігони (країни, зони, земельні ділянки) та колекції цих типів (мульті-).
Категорія Завантаження
Посилання на стандарт https://docs.fileformat.com/gis/shp/
Короткий опис Формат SHP представляє геопросторову інформацію у вигляді векторних даних, які можуть використовуватися у геоінформаційних системах (ГІС). Формат розроблений, як відкрита специфікація з метою полегшення взаємодії між програмами ESRI та іншими програмними продуктами.
Категорія Перегляд
Посилання на стандарт https://www.ogc.org/standards/wmts
Короткий опис Це сервіс доступу до сховищ тайлів. TMS - простий протокол і орієнтований на отримання тайлів, а не повноцінних карт як WMS сервіс.
Категорія Перегляд
Посилання на стандарт https://www.ogc.org/projects/initiatives/vtp2
Короткий опис Це сервіс доставки веб-карт у вигляді тайлів 256, подібно растровим тайлам, але передаються дані, а не зображення і стилізація відбувається за допомогою WebGL на клієнті. У порівнянні з тайловою растровою картою передача даних значно скорочується, оскільки векторні дані, як правило, значно менші, ніж відображена растрова карта.
Категорія Перегляд
Посилання на стандарт https://www.ogc.org/standards/wfs
Короткий опис При використанні сервісу WFS будь-який додаток, що працює з веб-сервісами, може отримувати доступ до географічних об'єктів з карти або бази геоданих. Сервіс WFS повертає фактичні об'єкти з геометрією і атрибутами.
Категорія Перегляд
Посилання на стандарт https://www.ogc.org/standards/wms
Короткий опис Це відкрита специфікація Open GIS Consortium для трансляції географічно прив'язаних растрових зображень, що генеруються картографічним сервером на основі даних з довільних сховищ.
Категорія Перегляд
Короткий опис Веб-ресурс - це будь-який з ресурсів, що створюються під час розробки веб-додатків, наприклад, веб-проекти, HTML-сторінки, JSP-файли, спеціальні бібліотеки тегів та архівні файли.